Wojewódzka Konwencja Wyborcza PSL

Aktualności » Wojewódzka Konwencja Wyborcza PSL

W niedzielę 16 marca br. w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie miała miejsce Wojewódzka Konwencja Wyborcza PSL w planowanych wyborach do Parlamentu Europejskiego.

 

     W spotkaniu mającym na celu zatwierdzenie listy kandydatów Stronnictwa, zaprezentowane zostały osoby, które w maju br. powalczą o mandaty europosłów. Liderem tej listy został Minister Pracy i Polityki Społecznej, Władysław Kosiniak – Kamysz. Oprócz niego na podkarpackiej liście znalazło się 9 osób, tj. Mieczysław Kasprzak, Alicja Wosik, Stanisław Bartman, Justyna Piekut, Dariusz Dziadzio, Ewa Białek, Wiesław Rygiel, Magdalena Andrzejak-Klecha i Marek Owsiany.

Unia Europejska to stabilizacja dla Polski i wzmocnienie jej pozycji na arenie międzynarodowej. To olbrzymie środki z funduszy strukturalnych, które napływają i będą płynąc w dalszym ciągu do naszego kraju – jak wskazał w swoim wystąpieniu prowadzący Konwencję Prezes ZW PSL, Poseł Jan Bury.

Do wyborów PSL idzie z podniesioną głową, chcąc powalczyć o dobry dwucyfrowy wynik, a pokora, skromność oraz dobry i merytoryczny program, to zdaniem Posła argumenty, z którymi kandydaci PSL powinni zabiegać o głosy wyborców.